What is the Best VPN in China

Wpisujesz dany temat, a my piszemy co o nim wiemy.

Re: What is the Best VPN in China

Postprzez velkryn » 27 paź 2019, o 00:10

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
velkryn

Re: What is the Best VPN in China

Postprzez AlanJohn » 25 lis 2019, o 15:08

Korzystałem z Surfshark podczas podróży do Chin przez ostatnie 3 lata i nigdy nie byłem zablokowany ani nie miałem problemu. Ich zaciemnione opcje serwerów przechodzą bezpośrednio przez Great Firewall.

To naprawdę bardzo proste. Kup VPN z dowolnego miejsca. Pobierz oprogramowanie odpowiednie dla swojego urządzenia i zainstaluj. Następnie wystarczy zalogować się do VPN.

Istnieje jednak kilka rzeczy, które mogą się nie udać bez winy VPN, którym należy się zająć.

1 - Chińskie serwery DNS obsługujące nieprawidłowe adresy IP. Przed wyjazdem ustaw DNS na zewnętrzne publiczne serwery DNS. Dobry dostawca VPN udzieli ci kompletnych instrukcji na ten temat podczas rejestracji. Nie ignoruj ​​tego.
2 - Powinieneś wyłączyć IPv6 na swoim komputerze tyle razy, ile razy Twoja prawdziwa lokalizacja przecieka w ten sposób. Ponownie obowiązują te same instrukcje dostawcy VPN, jak powyżej.

Ponadto sprawdź „Oferty SurfShark” w ten czarny piątek.
AlanJohn

Poprzednia strona

Powrót do Kraina pomocy